Merish 4 to absolutna nowość na polskim rynku muzycznym. To profesjonalne urządzenie do odtwarzania zróżnicowanych plików muzycznych w wielu formatach również z tekstem karaoke.

Merish 4 posiada: - dotykowy ekran - wbudowany cyfrowy mikser z procesorem efektów, harmonizerem i korektorem - moduł brzmieniowy z 368 samplowanymi brzmieniami i 46 zestawami perkusyjnymi opartych na 480 próbkach osadzonych we wbudowanej pamięcu 128 Mb - bezpośrednie połączenie z internetem. To również rejestrator AUDIO, mikser AUDIO oraz wydajny edytor MIDI, który może być sterowany poprzez Master Keyboard, komputer bądź tablet.

Merish 4 odtwarza i miksuje pliki midi i mp3, również w najpopularniejszych formatach karaoke. Posiada także funkcje „Wizard” i „Go To” do przełączenia pomiędzy ścieżkami oraz do przechodzenia do dowolnego fragmentu utworu. Urządzenie obsługuje przenośne pamięci USB oraz zewnętrzne dyski twarde. Posiada również możliwość podłączenia klawiatury komputerowej oraz funkcjonowania jako wysokiej klasy generator Midi.

Merish 4 posiada możliwość nagrywania własnych wykonań oraz możliwość edycji utworów midi, importuje pliki z tekstem utworu i synchronizuje je z muzyką za pomocą kolorowego podświetlania zarówno w plikach Midi i Mp3. Obsługuje pliki .JPG, które mogą służyć za tło tekstu.
Świetną funkcją jest również rejestrator, który pozwala na nagrywanie swoich wykonań i dostosowanie swoich plików midi do konwersji na format AUDIO. Dla uzyskania większej kompatybilności pomiędzy innymi urządzeniami odtwarzającymi audio zapis jest możliwy również w formacie MP3.

Urządzenie posiada:
- dwa wejścia mikrofonowe z zasilaniem Phantom
- dwa wejścia audio
- symetryczne wyjścia audio + monitor
- wyjście na Click i słuchawki.

Mikser posiada możliwość korekcji dla mikrofonów jak i dla podkładów midi i audio, dwa efekty dla mikrofonów i 3-głosowy harmonizer na pierwszym kanale mikrofonowym. Edycja midi w czasie rzeczywistym jest możliwa poprzez panel miksera.

Merish 4 dostępna jest edycja i synchronizacja tekstu z akordami , sprzęt odczytuje wszystkie najpopularniejsze formaty karaoke łącznie z mp3+G. Dowolna zmiana midi jest możliwa poprzez prosty i funkcjonalny edytor. 
Merish 4 obsługuje pliki .txt i synchronizuje je z utworami midi oraz mp3.

Wyłączna dystrybucja w Polsce – Sadowsky Music Group Sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy na jedyną prezentację w Polsce!

Prowadzący: Miłosz Hemmerling

Data: Sobota, 10.12.2016

Godzina: 15:00

© Keyboard Festival 2016

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

.