Keyboard Festival 2016 to wielkie muzyczne wydarzenie dla wszystkich miłośników instrumentów klawiszowych oraz pasjonatów sprzętu muzycznego.

Głównym założeniem i celem Keyboard Festival 2016 jest przede wszystkim propagowanie kultury muzycznej, możliwość spotkania i wymiany doświadczeń oraz pogłębiane wiedzy muzycznej poprzez różnego rodzaju szkolenia i prezentacje.

Organizatorem imprezy jest Sieć Sklepów Muzycznych KEY STORE przy współpracy z producentem profesjonalnych podkładów muzycznych midi24.pl oraz grupy kapitałowej Sadowsky Music Group.

Jest to pierwsza edycja Keyboard Festival ale mamy nadzieję, że ze względu na różnorodność prezentacji oraz szkoleń jaką proponujemy uczestnikom jak również ze względu na gości, których zapraszamy nie tylko z polskiej sceny muzycznej ale i z zagranicy, wydarzenie to na stałe wpisze się w karty historii naszej firmy oraz w kalendarze naszych gości :-)

Pierwszy dzień Keyboard Festival 2016 postanowiliśmy przeznaczyć na propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych. 8. grudnia to przegląd wokalny i instrumentalny dla dzieci i młodzieży, którego celem jest również kształtowanie wrażliwości estetycznej wśród uczniów, biorących udział w Keyboard Festival 2016 oraz stworzenie uczestnikom możliwości zaprzyjaźnienia się ze światem sceny muzycznej.

Długo zastanawialiśmy się nad wygodnym dla wszystkich muzyków terminem, w jakim odbywać się będzie nasz festiwal, aby w pełni móc zrealizować cały program Postawiliśmy na miesiąc grudzień - z kilku powodów.
Po pierwsze początek grudnia to czas Adwentu, a to oznacza, że większa część zespołów nie gra imprez i może poświęcić swój czas na pogłębianie wiedzy muzycznej oraz uczestnictwo w tego typu imprezie.
Po drugie to również czas kiedy KEY STORE jak również Grupa MIDI-NET obchodzi swoje kolejne urodziny – tym razem chcielibyśmy świętować je w większym gronie, z udziałem naszych stałych klientów i przyjaciół.
Przygotowując się do tego ogromnego wydarzenia staraliśmy się zaproponować naszym klientom coś nowego, „świeżego” i innowacyjnego. Podjęliśmy współpracę z najlepszymi specjalistami z branży, którzy zgodzili się przekazać Wam swoją ogromną wiedzę.

Ze względu na fakt iż grupa kapitałowa Sadowsky Music Group rozpoczęła w tym roku działalność również na rynku niemieckim postanowiliśmy zaprosić do współpracy niemieckiego prezentera, którego z pewnością większość z Was kojarzy z prezentacji online na youtube. To wielka niespodzianka przede wszystkim dla użytkowników KORG`a.
Jürgen Sartorius to bowiem jeden z najlepszych prezenterów marki KORG na rynku niemieckim, który zaprezentuje wszystkie tajniki najnowszego KORG`a Pa4x. Ciekawostką może być fakt iż to właśnie Jürgen odpowiedzialny jest na rynku niemieckim za programowanie stylów do instrumentów marki KORG. Ponad 60 stylów w modelu KORG MUSIKANT zostało zaprogramowanych właśnie przez niego. Będziecie mieli Państwo możliwość bezpośredniej rozmowy, zadania pytań na które do tej pory nie mogliście znaleźć odpowiedzi oraz posłuchania jego prezentacji, którą specjalnie na zaproszenie Sieci Sklepów KEY STORE przeprowadzi na Keyboard Festival 2016 wraz z piosenkarką pochodzenia polskiego odnoszącą ogromne sukcesy muzyczne na rynku niemieckim – LUISĄ. To jedyna i niepowtarzalna szansa na muzyczne spotkanie w międzynarodowym gronie muzyków.

Nowością będzie też prezentacja najnowszego sprzętu do karaoke Merish 4, włoskiej firmy M Live. To całkowita nowość na rynku polskim, którą do tej pory można było zobaczyć wyłącznie na targach muzycznych we Frankfurcie nad Menem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, których grono coraz bardziej się powiększa, chcemy zaproponować również cykl szkoleń i profesjonalnych prezentacji dla osób zajmujących się nagłośnieniem. Bez względu na fakt czy zajmują się Państwo nagłośnieniem hobbystycznie czy też profesjonalnie mamy zaszczyt zaprosić na spotkanie z wybitnymi i doświadczonymi osobami w tej dziedzinie jak np. Piotr Madziar, który z wielką radością przekaże wszystkim zainteresowanym swoją ogromną wiedzę z zakresu realizacji dźwięku. Jego wykład uzupełni szef działu nagłośnienia w sieci sklepów muzycznych KEY STORE Marcin Szeląg, który zaprezentuje analogowe stoły YAMAHA MG i MGP.

Na finał każdego KEYBOARD FESTIVAL przewidujemy koncert gwiazdy, która w każdym sezonie staje się twarzą Sieci Sklepów KEY STORE. W tym roku rozpoczęliśmy współpracę z zespołem FEEL, z czego jesteśmy bardzo dumni i z wielką radością mamy zaszczyt zaprosić na ich koncert który odbędzie się na zakończenie Keyboard Festival 2016 w sobotę 10. grudnia o godz. 21:00 – specjalnie dla wszystkich uczestników Keyboard Festival. To właśnie zespół FEEL będzie promował Sieć Sklepów muzycznych KEY STORE w sezonie 2016/2017. W najnowszym katalogu KEY STORE oprócz nowych sprzętów będzie można przeczytać również ekskluzywny wywiad z zespołem, w którym chłopacy zdradzają swoje muzyczne upodobania polecając najlepsze ich zdaniem marki oraz modele poszczególnych instrumentów.

Podczas wszystkich dni festiwalu dla wszystkich uczestników udostępnione będą instrumenty klawiszowe marki KORG i YAMAHA oraz nagłośnienie firmy YAMAHA, DB Technologies oraz FBT.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na to niesamowite muzyczne wydarzenie!

Do zobaczenia na Keyboard Festival 2016!

Ważne informacje

  1. Na zakończenie festiwalu wśród wszystkich uczestników biorących udział w Keyboard Festival 2016, którzy wybrali jeden z pakietów GOLD, SILVER lub VIP zostanie rozlosowana nagroda w postaci instrumentu Yamaha PSR-S 770
  2. W momencie zgłoszenia na Keyboard Festival 2016 wszyscy uczestnicy (bez względu na wykupiony pakiet) otrzymują możliwość zostawienia swojego instrumentu w celu bezpłatnego przeglądu w serwisie KEY STORE.
  3. Podczas wszystkich dni Keyboard Festival 2016 dla wszystkich uczestników udostępnione będą instrumenty klawiszowe marki KORG i YAMAHA oraz nagłośnienie firmy YAMAHA, DB Technologies, FBT
  4. W związku z występem gwiazdy za zakończenie Keyboard Festivalu 2016 – zespołu FEEL istnieje możliwość zakupu biletów dla osób nie biorących udziału w prezentacjach i warsztatach w cenie 50 zł za sztukę. Bilety można zamawiać telefonicznie bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© Keyboard Festival 2016

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

.